Nejnovější zprávy: Kuriózní zranění. Na seniorku, která ležela v posteli, spadl ze stropu kus omítky Mladá žena ztratila během hokejového MS před arénou dvě malé děti, policisté je našli

Gastronomie

U sjezdu na dálnici D1 u Bravantic se otevřel nový McDonald’s

Ve čtvrtek 12.10. se poprvé otevřely dveře nové pobočky řetězce McDonald’s u sjezdu na dálnici D1 u Bravantic.

Ilustrační foto: Pixabay.com

Zákazníci se mohou těšit na plnou snídaňovou a klasickou produktovou nabídku včetně služeb kavárny McCafé a obsluhy přímo u stolu.

Krom posezení uvnitř na celkem 90 místech, nabídne pobočka také 72 dalších míst na zahrádce, chybět nebude ani McDrive, digitální hry pro děti a venkovní playland.

Za vůbec první pobočkou řetězce McDonald’s na Novojičínsku stojí zkušený a na Ostravsku známý franšízant Jan Ostrý. Ten je v Česku historicky prvním franšízantem druhé generace – vedení a provozování ostravských restaurací převzal po svém otci Zdeňkovi. V restauracích svého táty se pohyboval od dětství, takže McDonald’s zná dokonale, absolvoval stáže v Singapuru, Černé Hoře a trénink v Polsku. V současné době provozuje 5 restaurací, tou poslední je právě ta u Bravantic.

„Jsem moc rád, že svou další restauraci McDonald’s otevírám právě u Bravantic. Pevně věřím, že se u nás budou zákazníci cítit příjemně a že si pochutnají. Velmi se těším na spolupráci se všemi novými zaměstnanci, kterým můžeme poskytnout dobré pracovní zázemí s potenciálem pro budoucí růst v zaměstnaneckému týmu,“ říká Ostrý.

Zákazníky zaujme také nadčasový design restaurace „Alphabet“, jehož tlumené barvy, přírodní materiály a poutavé tvary vytvářejí harmonickou atmosféru.

Celkem 117. restaurace McDonald’s v ČR poskytne na 80 pracovních míst a otevřená bude každý den od 6:00 do 24:00 hodin.