Nejnovější zprávy: Kuriózní zranění. Na seniorku, která ležela v posteli, spadl ze stropu kus omítky Mladá žena ztratila během hokejového MS před arénou dvě malé děti, policisté je našli

Sport

Baník na Bazalech! Zápas béčka se rychle vyprodal

Baník si znovu zahraje na vyprodaných Bazalech. Respektive, třetiligový B tým proti Bohunicím...

Foto: se souhlasem FCB

Bazaly si letos připomínají 65 let od svého otevření. Baník na nich nehraje od roku 2015, kdy se musel přestěhovat do Vítkovic, v současné době se však žhavě debatuje o návratu.

Na Bazalech působí třetiligová rezerva Baníku, která ve víkendovém dopoledním utkání přivítá Bohunice. A zájem o utkání byl veliký.

„Vzhledem ke zvýšenému zájmu mezi příznivci v první vlně předprodeje dostali přednostní šanci zajistit si své místo na tribuně permanentkáři, kteří rezervace vzali útokem a už v úvodní dny celou dostupnou kapacitu stadionu rozebrali,“ stojí na webu Baníku.

Béčko ostravského týmu proti Bohunicím přijde podpořit 425 diváků. „Tím pádem už neprobíhá žádný doplňkový prodej lístků pro „nepermanentkáře“ a žádné lístky se nebudou prodávat ani v neděli před utkáním. Bez rezervace tedy v neděli na Bazaly nemá smysl chodit,“ zní z Baníku.