Nejnovější zprávy: Ostravské komunikace slaví 60 let, v sobotu otevřou areál veřejnost Bouřka zabíjela. Žena nepřežila pád stromu, další lidé skončili v nemocnici

Sport

Vítkovice představily nové trenéry, tým povede Bruk

Hokejisté Vítkovic za sebou mají nepovedenou sezonu. Do té příští půjdou s novým trenérským štábem.

Ilustrační foto: Radim Kolibík

Vítkovičtí došli v minulé sezoně pouze do předkola play-off. Už v průběhu ročníku na lavičce týmu skončil Miloš Holaň, místo něhož pak tým vedli Pavel Trnka, Roman Šimíček a Jiří Veber.

Teď Vítkovice hlásí další změny. Hlavním koučem se stává David Bruk, jenž dříve působil u mládežnických reprezentačních výběrů. Naposledy byl v Karlových Varech. Jeho asistenty budou Vlastimil Wojnar a Pavel Trnka.

Wojnar přijde ze slovenské Spišské Nové Vsi. „Je progresivní a o jeho kvalitách svědčí i to, že na Slovensku s původně dost podceňovaným týmem dokázal uhrát před rokem bronz a také letos bojuje aktuálně v semifinále play-off,“ řekl pro klubový web sportovní ředitel Vítkovic Roman Šimíček. „Věříme, že nová trenérská trojice bude úspěšná. Za sebe osobně a za všechny v klubu přeji novým trenérům hodně štěstí a úspěchů na lavičce Vítkovic,“ dodal.