Nejnovější zprávy: Muž spadl z výšky z lešení, utrpěl vážná zranění Využijte odstavná parkoviště a hromadnou dopravu, doporučují fanouškům pořadatelé MS v hokeji

Sport

V Baníku končí záložník Tetour. Míří na sever Čech

Kádr fotbalového Baníku opouští Daniel Tetour. Jeho novým působištěm se stává Slovan Liberec.

Foto: se souhlasem FCB

Daniel Tetour přišel do Baníku přišel v létě 2020 z druholigové Dukly. Za ostravský tým odehrál v nejvyšší soutěži 73 zápasů, ve kterých dal 12 branek.

Nastupoval v základní sestavě, bojoval však se zdravotními problémy. Poslední soutěžní utkání za Baník odehrál v září loňského roku. Od té doby laboruje se zdravotními obtížemi a zatím je stále ještě v dlouhodobé rekonvalescenci. Teď míří do Liberce.

„Daniel toho kvůli zdravotním problémům v posledním půlroce moc nenahrál a nám během této doby vykrystalizoval střed hřiště ve složení, na které chceme sázet také v nadcházejícím období a blízké budoucnosti. S nabídkou Liberce jsme proto souhlasili a dohodli jsme se na podmínkách. Danovi přejeme hodně štěstí v další kariéře a za klub mu taky děkuju za tři a půl roku, které v Baníku odehrál,“ uvedl pro klubový web Baníku šéf sportovního úseku Luděk Mikloško.