Nejnovější zprávy: Řidič nerespektoval zákaz vjezdu, s autem se zřítil do trhliny mostu Muže uvěznila voda v kamionu, nemohl se dostat ven

Kategorie: Sport

Baník je k nezastavení, Duklu porazil 2:0 a chvíli vedl ligu!
Sport

Díky gólům Ondřeje Šašinky a Dame Diopa porazil Baník v sobotu odpoledne na Městském stadionu Duklu Praha 2:0. Získané tři body Ostravany na chvíli, než Slavia vyhrála v Teplicích, dostaly do čela neúplného 6. kola nejvyšší soutěže.

Za týden startuje další ročník Beskydské sedmičky
Sport

​Extrémní přechod nejvýchodnějšího pohoří České republiky čeká již za týden 3000 sportovců, kteří se přihlásili do 9. ročníku závodu RENAULT – CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2018 (B7).

Skvělý Baník! V Olomouci vyhrál 4:1 a dere se mezi nejlepší
Sport

Fantastický start do sezóny prožívají fotbalisté Baníku. Tým kouče Bohumila Páníka vyhrál v pondělní dohrávce 5. kola po překvapivě hladkém průběhu na hřišti Olomouce 4:1 a posunul se mezi nejlepší čtyři týmy soutěže.

Šestkrát přes držku! Zvednou se Opavané po rekordním debaklu?
Sport

Historicky nejvyšší porážku v samostatné české lize utrpěli v sobotu fotbalisté SFC Opava. Ligový nováček na hřišti Mladé Boleslavi prohrál 1:6. Drsný výsledek však může být podle trenéra Romana Skuhravého nakonec prospěšnější než těsná porážka.