Nejnovější zprávy: Bílovečtí hasiči se přestěhovali do nemocnice. Jejich „zámeček“ prochází obnovou Dolním Vítkovicím stoupla návštěvnost, chystají se další novinky

Sport

Poruba po dvou porážkách uspěla ve Zlíně, ve středu hraje opět v Kravařích

Hokejisté Poruby zažili něco, co se jim letos ještě nestalo – prohráli dva zápasy v řadě. V neděli se ale vrátili na vítěznou vlnu.

Foto: Lukáš Bajgar

Porubu nejprve v Kravařích porazil Prostějov, který letos dokázal na týmem trenéra Jiřího Režnara vyhrát už podruhé. Následně pak tým z Ostravy prohrál v prodloužení derby ve Frýdku-Místku.

V neděli Poruba hrála ve Zlíně. A tentokrát už uspěla, díky trefám Střondaly a Razgalse zvítězila 2:0.

Ve středu v 18 hodin Poruba vyzve v Kravařích Kolín, se kterým letos uspěla už dvakrát vyhrál. Doma zvítězila 3:2 a venku 5:3.

Kolín z posledních šesti zápasů vyhrál jen dvakrát, naposledy doma prohrál v prodloužení s Přerovem. „Máme rozporuplné pocity. Na jednu stranu radost, že máme alespoň bod, na druhou stranu jsme chtěli více,“ prohlásil kolínský kouč Petr Martínek, k jehož nejproduktivnějším hráčům patří Josef Skořepa, Kryštof Ouřada, Matěj Morong nebo René Piegl. Brankářskou jedničkou týmu je Jakub Soukup.

Uspěje stále suverénně první Poruba nad jedenáctým Kolínem i na třetí pokus?