Nejnovější zprávy: Ostravské komunikace slaví 60 let, v sobotu otevřou areál veřejnost Bouřka zabíjela. Žena nepřežila pád stromu, další lidé skončili v nemocnici

Sport

Pohádka pokračuje. Házenkáři Kopřivnice předvedli parádní obrat a jsou v semifinále

Házenkáři Kopřivnice slaví. Ve čtvrtfinálové sérii vyřadili pražskou Duklu a jsou v semifinále!


Autor: Foto: se souhlasem KH ISMM Kopřivnice

Kopřivničtí házenkáři odehráli už velmi dobrou základní část. Tým pod vedením trenéra Tomáše Sklenáka vyhrál v posledním utkání v Karviné, čímž si vybojoval čtvrté místo v tabulce a zajistil si domácí výhodu do čtvrtfinále play-off. A ta se ukázala jako klíčová.

Kopřivnice prohrávala v sérii s Duklou 1:2 na zápasy, pak ale vyhrála 32:29 v Praze a v úterý zvítězila i před vlastními fanoušky. V bouřlivé kulise vyhrála, i díky osmi trefám Polcara, 32:30 a postoupila do semifinále.

Nyní Kopřivnice narazí na favorizovanou Plzeň, která obhajuje loňský titul. Západočeši zvládli čtvrtfinále s Frýdkem-Místkem, který porazili 3:0 na zápasy. Druhou semifinálovou sérii tvoří Lovosice s Karvinou, která bez větších problémů přešla přes Brno.

Semifinále Plzne s Kopřivnicí startuje v sobotu na západě Čech, série mezi Karvinou a Lovosicemi se rozehraje v neděli na palubovce Baníku.