Nejnovější zprávy: Kuriózní zranění. Na seniorku, která ležela v posteli, spadl ze stropu kus omítky Mladá žena ztratila během hokejového MS před arénou dvě malé děti, policisté je našli

Společnost

Krnov hledá investora, který koupí bytové domy

Město Krnov prodává sedm bytových domů a navazujících pozemků v rezidenční zástavbě nedaleko nádraží.

Foto: se souhlasem města Krnov

Investory Krnov hledá ve spolupráci s Frank Bold Advokáty, kteří městu pomáhali nastavit podmínky prodeje. Zájemci o nemovitosti se mohou zúčastnit tržní konzultace, která se uskuteční ve středu 6.12. v budově městského úřadu.

Krnov se rozhodl do rukou budoucího investora svěřit blok třípodlažních bytových domů, které stojí na plně zasíťovaných pozemcích na celkové výměře 7223 metrů čtverečních v ulicích Mánesova, Vrchlického a Alšova. V domech se nachází celkem 93 bytových jednotek, jejichž dispozice a počet se může upravit dle projektu investora. Minimální nabídková cena na odkup souboru bytových domů je 14 milionů korun.

„Věříme, že společnými silami budujeme v Krnově kvalitní veřejný prostor. Aby se nám to nadále dařilo, potřebovali bychom nalézt partnera z řad investorů, který se chopí rozvoje souboru bytových domů v zástavbě kousek od krnovského nádraží a vtiskne jim novou tvář,” říká k záměru prodeje místostarosta Krnova Miroslav Binar.

Investor, kterému město bytové domy prodá, se dle smlouvy zaváže k rekonstrukci domů, zřízení parkovacích stání a splnění požadavků na energetickou náročnost. Pro zájemce Krnov připravuje tržní konzultaci, která se uskuteční ve středu 6. prosince od 9:30 v Zasedací místnosti městského úřadu.