Nejnovější zprávy: Bílovečtí hasiči se přestěhovali do nemocnice. Jejich „zámeček“ prochází obnovou Dolním Vítkovicím stoupla návštěvnost, chystají se další novinky

Kultura

Festival Ladná Čeladná odhalil hlavní hvězdy příštího ročníku. Podívejte se, kdo přijede

Vstupenky na Ladnou Čeladnou 2024 jsou již v prodeji a pořadatelé zveřejnili hlavní hvězdy připravovaného ročníku – do Beskyd přijedou Monkey Business, Tata Bojs a Lenny.

Ilustrační foto: Olga Zmelíková

Festival, který se orientuje především na rodiny s dětmi, nabídne kromě hudby také bohatý program pro mladší i starší děti. Devátý ročník Ladné Čeladné se tradičně uskuteční v areálu Základní školy Čeladná 2. a 3. srpna 2024.

Ohlášený trojlístek headlinerů budou organizátoři v průběhu zimy rozšiřovat o další jména. „Oba festivalové dny uvedeme kromě zvučných jmen také kapely a interprety, kteří se pohybují mimo hudební mainstream. Nabídka bude kvalitní a žánrově pestrá, což jsou důležité pilíře naší hudební dramaturgie,“ uvedl ředitel festivalu Jindřich Vaněk.

Rozmanitý program přinese také dětská scéna. Chybět nebudou divadelní představení, tvůrčí i pohybové workshopy či sportovní stanoviště zaměřené na rozvoj motoriky a pohybových dovedností.

Do konce roku lze dvoudenní vstupenku pro dospělou osobu zakoupit za 610 korun, jednodenní za 450 korun. Rodinné vstupné je zvýhodněné.