Nejnovější zprávy: Řidič nerespektoval zákaz vjezdu, s autem se zřítil do trhliny mostu Muže uvěznila voda v kamionu, nemohl se dostat ven

Sport

Chance liga pokračuje. Poruba ve středu přivítá Třebíč

Hokejová Chance ligy nezastavuje. V pondělí Poruba vyhrála v Kolíně, už ve středu doma přivítá Třebíč.

Poruba se stále pyšní skvělou formou. Prohrála jen s Přerovem a Prostějovem, zbylých 13 zápasů vyhrála a kraluje tabulce. Bodově vyčnívá Ondrej Šedivý, který má na kontě už devět branek a osm asistencí. Vidět jsou i Vojtěch Střondala, Tomáš Šoustal nebo Marek Tvrdoň.

V bráně předvádí parádní výkony Ondřej Bláha i Daniel Dolejš. Ten nastoupil i v Kolíně, kde Poruba vyhrála 5:3. Domácí přitom vedli 3:2, v poslední minutě druhé třetiny ale svou druhou trefou v utkání srovnal Šoustal a v posledních osmi minutách se dvakrát prosadil taky Tvrdoň, který dal výsledku konečnou podobu.

Třebíč, která je v tabulce osmá, teď dvakrát v řadě prohrála. Nejprve padla na vsetínském Lapači a v pondělí doma nestačila na B tým Pardubic. „Celý tým musí být produktivní, aby se nám dařilo. Určitě z toho vyvodíme nějaké důsledky. Není možné, aby se tady někdo jenom vezl. Na ledě potřebujeme stálé výkony od všech hráčů. Pokud to někdo nebude chtít podstoupit, nebude zde pro něj místo,“ řekl po porážce 1:3 zklamaný asistent trenéra Kamila Pokorného Jaroslav Barvíř.

K oporám Třebíče patří Martin Dočekal, Michal Vodný nebo Ladislav Bittner. Mezi třemi tyčemi podává velmi dobré výkony Jan Mičán.

Zápas Poruby s Třebíčí se bude hrát v Kravařích. Startuje se ve středu v 18 hodin.