Nejnovější zprávy: Kuriózní zranění. Na seniorku, která ležela v posteli, spadl ze stropu kus omítky Mladá žena ztratila během hokejového MS před arénou dvě malé děti, policisté je našli

Společnost

Záhadné úmrtí v Ostravě. Mrtvého muže našla žena, když v noci venčila psy

Ostravští kriminalisté prověřují okolností úmrtí padesátiletého muže, ke kterému došlo v nočních hodinách, ve středu 17. dubna.

Foto: se souhlasem Policie ČR

„Místo nálezu zemřelého muže bylo na chodníku za domem na ulici Mírová 96/32 v Ostravě-Vítkovicích. Oznámení o úmrtí jsme přijali kolem třetí hodiny ranní od ženy, která venčila psy,“ řekla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Žena zároveň uvedla, že zemřelého viděla předchozí večer, opět při venčení psů. Jen o několik hodin později ho však našla o kousek dál bez známek života.

„Na základě šetření bylo zjištěno, že se jedná o muže slovenské národnosti, který se měl pohybovat napříč Českou republikou. Jeho pohyb byl většinou zaevidován bez přítomností dalších osob. Disponujeme informacemi, že měl zemřelý na uvedené adrese před domem popíjet víno ze zelené plastové láhve, měl být plačtivý a hlasitě kašlat,“ dodala Michalíková.

Kriminalisté nyní zjišťují veškeré skutečnosti, které samotnému úmrtí předcházely.