Nejnovější zprávy: Bílovečtí hasiči se přestěhovali do nemocnice. Jejich „zámeček“ prochází obnovou Dolním Vítkovicím stoupla návštěvnost, chystají se další novinky

Auto

Testovací jízdy nové značky vozů INEOS Grenadier už příští týden na ostravském Librosu

Nová britská terénní auta můžete pořádně vyzkoušet v centru bezpečné jízdy Libros v Ostravě - Přívoze už v úterý 26. 9. 2023.


Autor: Dajbych 4x4

Přijďte se na vlastní kůži přesvědčit o terénních schopnostech, praktičnosti a odolnosti jedněch z posledních pořádných 4 x 4 aut INEOS Grenadier.

V úterý 26. září od 9:00 v Centru bezpečné jízdy Libros v Ostravě uvidíte a hlavně budete moci vyzkoušet nové terénní vozy INEOS Grenadier. Samozřejmě v tom nejnáročnějším prostředí známého polygonu.

Stačí si rezervovat termín na www.grenadier4x4.cz/roadshow

Akce je určená jako první představení vozů Grenadier – proběhne testovací jízda na terénním polygonu s profesionálními instruktory. K dispozici bude i statický vůz, abyste si mohli model řádně prozkoumat. Každý účastník musí být registrován zvlášť.

INEOS Grenadier

Zcela nová značka terénních vozů vznikla ve Velké Británii, vývoj probíhal v Rakousku a Německu a výroba ve Francii. Jde o odolný 4x4 vůz zaměřený na praktičnost, odolnost a přizpůsobení potřebám uživatelů. Permanentní čtyřkolka, 3litrové motory od BMW, převodovka ZF, nadměrně dimenzované nápravy, 3,5 t na kouli nebo třeba předpřipravená elektroinstalace pro přídavné příslušenství. Skvělé terénní schopnosti i vyladění podvozku na silnici z Grenadieru dělají silného hráče ve vymírajícím segmentu 4×4 vozů.

Ineos Grenadier má ambice zcela překopat a oživit trh s pracovními terénními vozy. V dnešní době nejen emisních předpisů segment klasických terénních vozů trpí a v Evropě byste jeho zástupce spočítali na prstech jedné ruky. Přitom terénní vozy plní důležitou funkci a k práci je potřebuje velké množství firem a institucí různých odvětví. Namátkou z energetiky, důlního průmyslu, stavebnictví, zemědělství, lesního hospodářství, složek ISZ nebo prostě z okruhu cestovatelů a dobrodruhů.

Myšlenkou Grenadier je vyvinout vůz 4x4, který bude nekompromisní a poskytne nejlepší terénní schopnosti, odolnost a užitkové vlastnosti ve své třídě.