Nejnovější zprávy: Bílovečtí hasiči se přestěhovali do nemocnice. Jejich „zámeček“ prochází obnovou Dolním Vítkovicím stoupla návštěvnost, chystají se další novinky

Auto

Hvězdná Toyota roadshow přiveze do Ostravy fascinující svět inovativních technologií

Už jste někdy řídili vodíkové auto? Pokud ne, v pondělí 23. října to můžete napravit v showroomu Toyota v Ostravě – Hrabové.

Foto: se souhlasem Toyota Česká republika

Navštivte autosalon Toyota Autobond Group a exkluzivně uvidíte novou Toyotu C-HR s hybridním pohonem 5. generace. Ostravský prodejce představí také zbrusu nový plug-in hybridní Prius, který ve všech generacích udával směr vývoje hybridních vozidel.

K vyzkoušení bude samozřejmě připraveno elektrické SUV Toyota bZ4X, a hlavně revoluční a nenapodobitelná vodíkem poháněná Toyota Mirai.

„K letošní novince Toyotě C-HR je připravena i speciální zóna, kde si návštěvníci prohlédnou varianty kol a barev v rámci jednotlivých výbav a model převodovky. A v rámci soutěžního koutku si budou moci zazávodit s vybranými modely Toyota ve hře Gran Turismo na PlayStation a vyhrát dárky od Toyota Gazoo Racing za nejrychlejší čas ve vybraném závodě,“ zve do showroomu všechny generace motoristů marketingová koordinátorka Autobond Group Petra Dzižová.

K testovacím jízdám budou v Ostravě – Hrabové po celý den připraveny moderní vozy Toyota Prius, Mirai, bZ4X a také Corolla a Corolla Cross.

Toyota hvězdné dny se konají 23. října 2023 od 10:00 do 16:30 v areálu Toyota Autobond Group, Krmelínská 762/12, Ostrava – Hrabová.