Nejnovější zprávy: Bílovečtí hasiči se přestěhovali do nemocnice. Jejich „zámeček“ prochází obnovou Dolním Vítkovicím stoupla návštěvnost, chystají se další novinky

Společnost

Nezletilá dívka ráno spadla z mostu na Rudnou, na místě zemřela

V úterý, krátce před 8:30, došlo k pádu nezletilé dívky z mostu ulice Výškovická na ulici Rudná. Na místě svému zranění podlehla.

Ilustrační foto: se souhlasem ŘSD

„V současné době je ulice Rudná ve směru na Porubu uzavřena, objízdná trasa přes ulici Plzeňská. Uzavření cesty je předpokládáno zhruba ještě na cca 30 minut,“ uvedla v deset hodin policejní mluvčí Eva Michalíková.

Jednalo se o nezletilou dívku. Aktuálně můžeme sdělit, že na jejím pádu z mostu neměla podíl cizí osoba. Vzhledem k věku a pozůstalé rodině nebudeme sdělovat bližší informace," dodala Michalíková.

Dívka školního věku nejevila známky života a první pomoc ji záhy začal poskytovat svědek události a následně posádky ZZS, které zahájily rozšířenou resuscitaci. Ani po desítkách minut poskytování vší dostupné péče se však nepodařilo obnovit krevní oběh pacientky. Na místě podlehla poraněním, která utrpěla, a lékař musel konstatovat její smrt," prohlásil mluvčí krajských záchranářů Lukáš Humpl.