Nejnovější zprávy: Muž spadl z výšky z lešení, utrpěl vážná zranění Využijte odstavná parkoviště a hromadnou dopravu, doporučují fanouškům pořadatelé MS v hokeji

Společnost

Auto v Orlové narazilo do stromu, zemřeli dva mladí lidé

V Orlové došlo v pondělí, okolo 16:30, k tragické dopravní nehodě. Vyhasly při ní dva lidské životy.

Ilustrační foto: se souhlasem ZZS MSK

„Podle dostupných informací vyjelo z dosud nezjištěných příčin osobní vozidlo mimo komunikaci a narazilo do stromu,“ uvedla policejní mluvčí Eva Michalíková.

Na místě podlehli svým zraněním dva devatenáctiletí muži. K poskytnutí psychologické pomoci příbuzným byl povolán policejní krizový intervent. „Devatenáctiletý mladík, jenž ve vozidle cestoval, utrpěl se životem neslučitelná poranění, kterým podlehl ještě před příjezdem záchranářů. Druhý pacient utrpěl mnohočetná poranění a po nehodě nejevil známky života. Posádky ZZS u něj prováděly rozšířenou resuscitaci, ani po několika desítkách minut se však nepodařilo obnovit jeho krevní oběh a zasahující lékaři museli konstatovat jeho smrt,“ konstatoval mluvčí krajských záchranářů Lukáš Humpl.

Z důvodu šetření této tragické nehody bylo zapotřební uzavřít komunikaci a korigovat dopravu. Policisté provedli na místě dokumentaci. Nehodovým dějem a okolnostmi se zabývají policisté z dopravního inspektorátu, rovněž i ze služby kriminální policie a vyšetřování,“ dodala Štětínská.