Nejnovější zprávy: Bílovečtí hasiči se přestěhovali do nemocnice. Jejich „zámeček“ prochází obnovou Dolním Vítkovicím stoupla návštěvnost, chystají se další novinky

Auto

Akce Vestavby Ostrava: Vyhrajte s Autobondem plně vybavené kempingové auto!

Ostravský prodejce Toyota AUTOBOND GROUP předvede v Ostravě – Hrabové od 14. do 16. září ty nejlepší speciálně upravené vozy. Připravil bohatý doprovodný program a pozval si také hráče Baníku Ostrava.


Autor: AUTOBOND GROUP

Od 14. do 16. září se na ostravské pobočce AUTOBOND GROUP můžete těšit na prezentaci speciálně upravených vozů Toyota pro volnočasové i profesní využití. Uvidíte a vyzkoušíte širokou paletu moderních vestaveb.

V prostorách nově zrekonstruovaného moderního showroomu Toyota a na velkorysém parkovišti okolo budovy v Ostravě – Hrabové budete moci obdivovat důmyslné campingové a propracované řemeslné vestavby, zabudované regálové systémy i chytré přestavby pro invalidy.

Nebudou chybět specializované nástavce pro údržbu komunikací. Sypače i radlice, díky kterým se z běžného pickupu Toyota stane neocenitelný a univerzální pomocník.

Ke všem speciálním vestavbám budou k dispozici jejich dodavatelé, kteří návštěvníkům vše o vestavbách i vozech podrobně vysvětlí, předvedou do detailu a umožní vybavení i zařízení důkladně vyzkoušet.

Akce vypukne ve čtvrtek od 10:00 a potrvá do 16:00, v pátek budou brány areálu otevřeny od 9:00 až do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 14:00. Po všechny tři dny bude mít otevřeno foodtruck s občerstvením v americkém stylu, který bude servírovat třeba šťavnaté burgery nebo populární trhané maso.

Ve čtvrtek dorazí hráčky i hráči fotbalového klubu Baník Ostrava. Těšit se můžete na autogramiádu a bude čas i na společné fotografie. „Odpoledne mezi nás přijdou baníkovci Jiří Boula, Gigli Ndefe a za ženy Baníku Vanesa Pagáčová a Patricia Mudráková,“ dodala marketingová manažerka AUTOBOND GROUP Petra Kruntorádová.

Páteční dopoledne bude věnováno především školákům a studentům. Pro organizované třídní kolektivy připraví organizátoři rádi program na míru. Stačí je kontaktovat na e-mailu: marketing@autobond.cz

Sobotní doprovodný program bude věnován dětem, které si užijí show s Mimoni, balonkování a třpytivé tetování.

A pozor! Dospělí mohou už nyní soutěžit o zapůjčení auta s plným campingovým vybavením na týden zdarma. Stačí na webu Autobondu vyplnit formulář, potvrdit účast a pak napsat tip na to, kolik špekáčků se rozdá návštěvníkům během třídenní akce. Pak už jen musíte na akci dorazit, registrovat se u hostesky a jste v soutěži!

Na auto si výherce bude muset počkat, ale špekáček dostanou zdarma všichni registrovaní hosté, kteří si jej vyplněním formuláře rezervovali.