Nejnovější zprávy: Pro zraněnou ženu letěl vrtulník, z těžkého terénu ji vytáhli jeřábem V tramvaji si někdo přisvojil zapomenutou kabelku s kartou. Policie hledá ženu v kapuci

Krimi

Auto v Ostravě-Porubě skončilo v tramvajovém kolejišti

V sobotu, kolem 18:10, v Ostravě-Porubě na ulici Martinovské vjelo osobní vozidlo do kolejiště tramvají. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Z dosavadních informací vyplývá, že řidič jel od ulice Opavské směrem k ulici Sokolovské. Z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci do tramvajového kolejiště. Došlo k poškození automobilu, kolize se ale obešla bez zranění.

Z důvodu havárie bylo nutné omezit a v místě zastavit provoz tramvajové dopravy. Zasahovali zde také hasiči.

Okolnostmi havárie se zabývají policisté ostravského dopravního inspektorátu. Obrací se na svědky, kteří by ke kolizi, tedy k okolnostem vjetí do tramvajového kolejiště, a současně k řidiči vozidla mohli poskytnout jakoukoliv informaci.